Gizlilik Politikası

Bu web sitesinin kullanılması ve erişim amacıyla bilgi kullanımı Gizlilik Politikamıza tabidir. Kullanıcı, kişisel verilerinin Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) firması tarafından, ilgili tüm yasalarının Zircoona tanımış olduğu haklar çerçevesinde veri kontrolörü olarak işlenmesini kabul eder.

Veri işleme süreci, info@onemliolansuresi.com posta adresine gönderilen mesajların içerdiği sorulara geribildirimde bulunulmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Gerekli görüldüğü taktirde, ilgili kanun maddeleri çerçevesinde, zorunlu kılınan kişisel verilerin işlenmesine tabi olarak Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) kişisel verileri istatistiksel amaçlarla; telekomünikasyon ve bilişim yöntemleri, dijital yöntemler ve verilerin güvenliğini sağlamak için gerekli olduğunda elle kullanılan araçlarla işleyecektir.

Kullanıcı, güncelleme, değişiklik veya iptal edilmelerini talep etmek için kişisel verilerine erişme ve veri kontrolörü olan Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) firmasının 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat: 4 D:12 Şişli İstanbul, adresindeki ofisine güvenceli posta ve/veya mektupla veya info@onemliolansuresi.com e-posta adresine doğrudan yazılı başvuruda bulunarak ilgili yasaların kendisine vermiş olduğu haklardan yararlanma hakkına sahiptir.