Web sitesinin kullanımı ve siteye danışılmasıyla ilgili genel koşullar

Onemliolansuresi web sitesi
Erken boşalmayla ilgili halkı bilgilendirme ve bilinçlendirme amaçlı bir kampanya kapsamında hazırlanmıştır.
Zircoon Yazılım (Buzz Medikal), sağlık alanında iletişim konusunda uzmanlaşmış bir iletişim ajansıdır. (www.buzzmedikal.com)
Bu web sitesinin kullanılması ve web sitesine danışılması aşağıdaki genel koşullara (bundan böyle “Genel Koşullar” olarak anılacaktır) tabidir.
Bu web sitesini kullandığınızda, aşağıdaki şartları açıkça kabul etmiş olmaktasınız:

1. Fikri Mülkiyet
Bu web sitesi ve tüm içeriği, içerdiği tasarım, metin, grafik ve görseller Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) firmasının kontrolünde olup izinsiz kullanılmaları kesinlikle yasaktır.
Bu web sitesinde yayınlanan veya çoğaltılan belge, görsel, ticari marka ve diğer materyaller Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) firmasının kontrolünde olup izinsiz çoğaltılmaları yasaktır. Bu Genel Koşularda veya web sitesinde yer alan hiçbir husus, Fikri Mülkler üzerinde lisans hakkı veya başka herhangi bir hak verildiği şeklinde yorumlanamaz.

2. Yükümlülük
Bu web sitesinde yer alan bilgiler münhasıran tıp uzmanları (hekimler ve iletişim uzmanları) tarafından verilmekte olup yalnız bilgilendirme amacıyla kullanılacaktır.
Bu web sitesini kullanan kişiler sağlıklarıyla ilgili herhangi bir konuda (ör. tanı,sıhhi tedaviler vb.) her türlü soru, ek bilgi ve tavsiye taleplerini kendi hekimlerine yöneltecektir. Buna aykırı davranılması durumunda Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) hiçbir hukuki sorumluluğu kabul etmemektedir.

Zircoon Yazılım (Buzz Medikal), yer verilen bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamak için makul gayreti gösterecektir. Bununla birlikte Zircoon Yazılım (Buzz Medikal), bu bilgilerin doğruluğu konusunda hiçbir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır.

Bu web sitesinin kullanılması veya kullanılamamasından kaynaklanan doğrudan, ikincil, sonuca bağlı, dolaylı ve cezai zararlar ve web sitesinin içeriğindeki hata ve noksanlıklarla ilgili olarak Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) ve bu web sitesinin oluşturulması, prodüksiyonu veya sunumunda yer alan taraflar hiçbir yükümlülük kabul etmemektedir.

Bu web sitesinde yer alan bağlantılar kullanılarak, Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) firmasının sürekli kontrolünde olmayan başka web sitelerine ulaşabilirsiniz. Bu nedenle, söz konusu web sitelerinin içeriğinden ve bununla sınırlı olmayarak içerdiği bağlantılardan ve yapılan değişiklik ve güncellemelerden Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) hiçbir biçimde sorumlu tutulamaz. Bağlantılar, ziyaretçilere kolaylık sağlamak amacıyla verilmekte olup bu bağlantılara web sitesinde yer verilmesi hiçbir biçimde Zircoon Yazılım (Buzz Medikal)’nin ilgili web sitelerinin içeriğini onayladığı veya sponsoru olduğu anlamına gelmez. Özellikle, bağlantı verilen web sitelerinde yer alan bilgiler beşeri tıbbi ürünlerin tanıtımıyla ilgili mevcut yasa ve yönetmeliklere uygun olmayabilir ve o sitelerde ifade edilen görüşler mutlaka Zircoon Yazılım (Buzz Medikal)’nin görüşlerini yansıtmıyor ve Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) tarafından tasvip edilmiyor olabilir. Söz konusu sitelerle ilgili olarak ziyaretçilerin uğrayacağı ve/veya uğradığı her türlü zararın Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) ile hiçbir ilgi ve alakası olmadığı gibi, Zircoon Yazılım (Buzz Medikal)‘ın hiçbir mali ve hukuki sorumluluğunun olmadığı kabul ve beyan edilmektedir.

Bilgilerde değişiklik yapılabilecek olup Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) web sitesinde yer alan bilgilerde önceden bildirimde veya uyarıda bulunmadan dilediği zaman değişiklik, düzeltme veya iyileştirme yapma hakkını saklı tutar.

Bu web sitesinde sunulan bilgilerde yapılan değişiklik ve revizyonların neden olabileceği sonuçlardan ötürü Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) hiçbir biçimde sorumlu tutulmayacak ve bu web sitesinin kullanılmasından ötürü kullanıcıların bilgisayarlarında veya diğer mülklerinde meydana gelebilecek zararlardan ve virüslerden ötürü Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) yükümlü olmayacaktır.

Zircoon Yazılım (Buzz Medikal) bu Genel Koşulları dilediği zaman güncelleme hakkına sahiptir.

Zircoon Yazılım (Buzz Medikal), bu web sitesine erişimi dilediği zaman ve hiçbir yükümlülük doğurmadan sonlandırma veya askıya alma hakkını saklı tutar.

3. Kullanıcı içeriği
Bu web sitesine yapılan ziyaretler, hizmetin devamlılığını ve web sitesinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak amacıyla, yalnız istatistiksel anlamda kaydedilebilir.
Bu web sitesi herkese açık olup ziyaretçilerin kendilerini tanımlamaları / kayıt olmaları gerekmeksizin kullanılabilir.

4. İrtibat
Web sitesi veya içeriğiyle ilgili irtibat kurmak için info@onemliolansuresi.com adresine e-posta gönderilmesi rica olunur.